Bibliotekos ir bendruomenės patalpų atidarymo šventė Ažuožeriuose

Bibliotekos ir bendruomenės  pastatas

Gegužės trečiosios dienos popietę, Ažuožeriuose  Anykščių rajonas, buvo šventiška bibliotekos ir bendruomenės  pastato atidarymo šventė.  Pastato renovacija buvo atlikta pagal kaimo diversifikavimo programą.


Šventę pradėjo jaunieji bibliotekos skaitytojai, visus susirinkusius paprašė pakeliauti ažuožeriečių poezijos takais. Skambėjo Janinos Cibienės, Stasės Platukienės, Genovaitės Ražanienės, Samantos Mikštaitės ir Emilijos Vitkūnaitės eilės. Atnaujintas ir pagražėjęs pastatas, tarsi papildė posmuose apdainuotą Ažuožerių krašto grožį.

Visus pasveikino statybos įmonės UAB „Statva“ generalinis direktorius Juozas Ramonas, ir įteikė simbolinį raktą Ažuožerių kaimo bibliotekininkei, bendruomenės pirmininkei Daivai Agafanovienei.
Šventėje sulaukėme garbingų svečių iš Anykščių rajono. Į šventę atvyko Anykščių meras Sigutis Obelevičius, Anykščių seniūnijos seniūnas Eugenijus  Pajarskas, Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešosios bibliotekos direktorius Romas Kutka, jiems ir buvo patikėta perkirpti atidarymo juostelę. Pastatą pašventino Anykščių Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčios dekanas Stanislovas Krumpliauskas atvykęs kartu su parapijos vikaru kunigu Nerijumi Papirčiu.     
                             
Ekskursija po bendruomenės ir bibliotekos jaukias, šviesias ir šiltas  patalpas sužavėjo visus. Pastate įsikūrė kaimo biblioteka, Ažuožerių moterų klubas, šarvojimo salė, yra patalpos jaunimui ir senjorams bendrauti.