Archyvas

Kviečiame į nuotolinį seminarą

2021 m. sausio 19 d. 15 val. nuotoliniu būdu įvyks Lietuvos „Žinijos" draugijos Pozityvistų klubo steigėjo ir lektoriaus Jeronimo Lauciaus energetinis seminaras tema:  VAISTAŽODŽIŲ TERAPIJA – SVEIKATINGUMO ENERGETIKA

Skaityti daugiau...

LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA

LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA

Sausio 13 d. minima Laisvės gynėjų diena. Nors ir šiemet negalėsime, kaip įprasta, susirinkti drauge miesto centre iškelti vėliavos ir kartu sugiedoti himno, tačiau dalinsimės šios dienos atminimais bei pagerbsime tuos, kurie aukojosi vardan Tėvynės kitu būdu.

Skaityti daugiau...

„Tai buvo mūsų pergalė“. Paroda Debeikių bibliotekoje

Sakau, kokie mes stiprūs, kai mano ranka tavo rankoje, o tavo ranka – jo rankoje. Šitoje visą Lietuvą apkabinusioje rankų grandinėje amžinai jausime ir jų, žuvusiųjų, rankas, jie stovės kartu su mumis, kaip tą sausio 13-osios naktį, prieš tankus ir automatus, prieš tamsą ir smurtą, prieš begėdišką melą ir šmeižtą.

Just. Marcinkevičius

Skaityti daugiau...

„Laisvės troškimo tankais nesutraiškysi!“

Į Tautą kyla jos ranka šviesi...
Jaunom gyvybėm žuvusių prisiekiame:
Net paskutinį priešui akmenį suaižius-
Mes būsime – krauju pakrikštyti – drauge visi! 
Ir mes budėsime – nūnai, rytoj, per amžius!
                                            Onė Baliukonytė

Skaityti daugiau...

Nacionalinis kraujo centras kviečia dovanoti kraujo Anykščiuose

Nacionalinis kraujo centras kviečia dovanoti kraujo Anykščiuose


Kraujo donorystės akcija vyks sausio 12 dieną, antradienį, nuo 10 iki 17 val., Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešojoje bibliotekoje.

Privaloma registracija telefonu +37065543757.

2021 metų Laisvės gynėjų dienos programa

2021 metų Laisvės gynėjų dienos programa

1991 m. sausį tūkstančiai žmonių, atsiliepę į Tautos atstovybės – Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos kvietimą, atėjo ginti atkurtą Lietuvos Nepriklausomybę. Šiais išskirtinės pandemijos metais kviečiame dar kartą susitelkti ir šį kartą likti namuose – saugokime save ir kitus, apsaugokime tuos, kurie anuomet apgynė mus.

Skaityti daugiau...