Archyvas

Tremtinių laiškų parodą Anykščiuose pristatysiantis Liudas Mažylis: anuometinė Lietuvos istorija šiandien atsikartoja Ukrainoje

Liepos 1 d., penktadienį, 17.30 val. Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešojoje bibliotekoje (Vyskupo skv. 1, Anykščiai) Europos Parlamento narys Liudas Mažylis pristatys tremtinių laiškų parodą „Skausmo ir vilties laiškai iš šalčio žemės“. Paroda yra skirta masinėms sovietmečiu vykusioms deportacijoms atminti.

Skaityti daugiau...

Kviečiame į lėlių teatrą

 

Birželio 29 dieną 11 val. mažuosius anykštėnus ir visus kitus smalsius skaitytojus bei jų tėvelius kviečiame į lėlių teatro „ČIZ“ spektaklį – žaidimą „Kur aš jį mačiau?“

Spektaklį dovanoja Juozo Keliuočio VB Vaikų ir jaunimo skyriaus ir Rokiškio kultūros centro Priemiesčio padalinio Bajoruose lėlių teatras „ČIZ“.
Renginys vyks Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos lauko terasoje.

Skaityti daugiau...

Nuotykis su kiškiais

Saulėtą birželio 7 dienos rytmetį į Vaikų literatūros ir edukacijos skyrių atvyko smalsūs ir gerai nusiteikę „Drugelių“ grupės vaikai iš Anykščių lopšelio-darželio „Žiogelis“ kartu su auklėtojomis dalyvauti sensorinių skaitymų edukaciniame užsiėmime.

Skaityti daugiau...

Vaikystės spalvos

Saulėtą ir šiltą birželio 13 dienos rytmetį, prie bibliotekos esančioje terasoje šurmuliavo gausiai susirinkę Antano Baranausko pagrindinės mokyklos 2b klasės mokiniai (mokytoja Daiva Barauskienė). Čia pat žaliuojančių medžių apsuptyje, vyko jaunosios kūrėjos Agnės Žiaukės akvarelės darbų parodos pristatymas.

Skaityti daugiau...

Darbo stebėjimo vizitai užsienio bibliotekose

Projekto ERASMUS+ darbo stebėjimo vizituose Estijos Pernu ir Švedijos Šelefteo miestų bibliotekose dalyvavo ir Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos darbuotojai.

Skaityti daugiau...

„Poezijos pavasario aidai“ Juodpėnuose

Birželio 11 dieną, „Marčiupio“ ir „Sietuvos“ poetės Diana Šermukšnienė, Alma Švelnienė ir Rūta Neniškienė dalyvavo Kupiškio viešosios bibliotekos ir literatų klubo „Lėvens balsai“ surengtame renginyje „Poezijos pavasario aidai“ Juodpėnuose.

Skaityti daugiau...