Naujienos

Tiesioginė transliacija

KAIP NEMAITINTI POPULIZMO? Lietuvos politikos forumas vyks Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje,
2019 m. rugsėjo 23 dieną, 18 val.

Renginį tiesiogiai stebėkite per LAISVĖS TV, DELFI TV,
Lietuvos ryto televiziją arba internetu. 
Nuoroda prisijungti: https://www.youtube.com

Skaityti daugiau...

Kviečiame į muzikinį knygos „Vandenynas ir Žaliamėlė“ pristatymą


Rugsėjo 24 d., antradienį, 17.30 val. Anykščių L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje vyks lituanistės ir etnomuzikologės Rūtos Vyšnios knygos „Vandenynas ir Žaliamėlė“ knygos pristatymas.

Skaityti daugiau...

Knyga – geriausia vasaros palydovė

Rugsėjo 18-osios popietę Traupio bibliotekoje kvepėjo aromatinėmis žolelėmis. Pabendrauti, pasidžiaugti, padėkoti prie arbatos puodelio buvo pakviesti tie skaitytojai, kurie dalyvavo Lietuvos apskričių viešųjų bibliotekų organizuotame konkurse „Vasara su knyga“.

Skaityti daugiau...

Plačiai ir giliai įaugęs į mūsų tautos kultūrinį gyvenimą

 

Skaityti daugiau...

Čekijos ambasadoriaus vizitas Viešojoje bibliotekoje

Rugsėjo 18 d. Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos salėje  vyko fotografijų parodos „Olga Havlova (1933–1996)“ ir Miroslavo Janeko filmo „Olga“ pristatymas, kuriame dalyvavo  Čekijos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje Vit Korselt.

Skaityti daugiau...

Parodą Vaižgantui papuošė Arūno Vilkončiaus meno darbai

Rugsėjo 17 d. Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos Krašto dokumentų ir kraštotyros skyriuje veikiančią rašytojui, kanauninkui Juozui Tumui-Vaižgantui skirtą parodą „Prozos simfonijų kūrėjas“ papuošė Anykščių kūrybos ir dailės mokyklos direktoriaus Arūno Vilkončiaus naujausi meno darbai: „Malaišiai“ ir „Paminklas Vaižgantui“ (kartonas, anglis, kreida).

Skaityti daugiau...

Apie robotus ir ne tik

Kas tai  yra robotai, kokia programavimo kalba jie „susikalba“, ar ateityje dirbtinis intelektas nepranoks žmogaus proto galimybių? Į šiuos  ir dar daug kitų klausimų, susijusių su šiuolaikinių  informacinių technologijų teikiamomis galimybėmis, rugsėjo 17 d.  Vaikų literatūros ir edukacijos skyriuje atsakymų  ieškojo Antano Baranausko pagrindinės mokyklos septintokai.

Skaityti daugiau...