Naujienos

Knygos šventė Svėdasų bibliotekoje

Pragiedrėjusią balandžio 22 d. popietę visi, kas myli knygą, rinkosi į Svėdasų biblioteką. Keliomis dienomis anksčiau paminėjome bibliotekų savaitę. Atvyko net dvi autorės su savo knygomis. 

Prof. iš Vilniaus O. Voverienė pristatė savo knygą „Dalia Grybauskaitė – Tautos Prezidentė“ . Profesorė yra moterų lygos pirmininkė ir būtent ši lyga iškėlė D. Grybauskaitės kandidatūrą į Lietuvos Prezidento postą. Knygos autorė labai išsamiai, įdomiai papasakojo prezidentės nueitą, nelengvą kelią iki šių atsakingų pareigų, su kokiais sunkumais susidūrė, kaip pavyko išsilaikyti net dvi kadencijas.

Savo knygą, visai kitokio turinio, pristatė kraštietė Laimutė Mažeikienė iš Kauno. „Anapus sienos“ – taip vadinasi romanas apie meilę, jausmus, savęs ieškojimą. Veiksmas vyksta Lietuvoje ir Vokietijoje. Labai smagu, kad vis daugiau „deimančiukų“ sužiba Vaižganto krašte.

Abi autorės padovanojo po knygą Svėdasų bibliotekai.

Pasveikinti Laimutės su pirmąją knyga atskubėjo ir klasiokas bardas Algis Baronas, pabrazdinęs su gitara savo mėgstamas dainas.

Šventė pasibaigė, bet Laimutė prasitarė, kad gal būt ji dar sugrįš kitais metais su šios knygos tęsiniu.

Dėkojame knygų autorėms, atvykusioms savomis lėšomis, Albinui Gudoniui, pakvietusiam prof. O. Voverienę, bei svėdasiškei G. Striukienei, kuri parėmė šio renginio išlaidas, ir visiems susirinkusiems.