Naujienos

„Kalba – tautos garbė“ viktorina persikėlė į virtualią erdvę

Lietuvių kalbos dienų tikslas – didinti lietuvių prestižą, stiprinti lietuvių kalbos motyvaciją, prisidėti prie lietuvių sklaidos pasaulyje.
Lietuvių kalbos dienos šiemet kitokios. Debeikių bibliotekoje dėl karantino  viktorina persikėlė į virtualią erdvę.

Skaityti daugiau...

Alvyros Žilienės tapybos darbų paroda Svėdasuose

 

 

Svėdasų bibliotekos meno galerijoje eksponuojama nepaprastai moteriška, šviesi ir gyvybinga kraštietės Alvyros Žilienės tapybos darbų paroda „Atokvėpis“.

 

 

 

  

 

Skaityti daugiau...

Palinkėjimas Lietuvai


Kurkime, skaitykime, švęskime!

Dėkojame visiems, kurie skaičiavo ir siuntė atsakymus, kiek knygų užpildo Lietuvos vėliavos spalvas Vaikų literatūros ir edukacijos skyriuje eksponuojamoje instaliacijoje „Lietuvos spalvos – knygų spalvos“. Teisingas atsakymas – 70 knygų. Su nugalėtoju susisieksime asmeniškai el. paštu.


Skaityti daugiau...

Kviečiame dalyvauti kraujo donorystės akcijoje Anykščiuose


Anykščiuose gyventojai kviečiami padovanoti kraujo.
Laukiame Jūsų kovo 18 dieną, ketvirtadienį, 10.00–17.00 val., Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešojoje bibliotekoje (Vyskupo skv. 1, Anykščiai).

Privaloma išankstinė kraujo donorų registracija telefonu +370 655 43757 

Skaityti daugiau...

...Kalba gimtoji – kaip šaltinis trykštantis skaidrus ir tyras – ačiū Tau už tai. (Kęstutis Genys)


Dėl karantino suvaržymų vis dar negalime pakviesti bibliotekos bičiulių į renginius. Bet, pasinaudodami virtualiu koridorium, stengiamės pasiekti kiekvieną, kam įdomi bibliotekos veikla. Kovo 3 d. pakvietėme lietuvių kalbos ir literatūros mokytoją-ekspertę Dangirą Nefienę padiskutuoti tema: „Kuo man svarbi lietuvių kalba. Kalbos ateitis“.

Skaityti daugiau...

Mintys su palinkėjimais gulė į knygąA. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinis muziejus parengė ir išleido vieno iš buvusių Anykščių rajono vadovų, daug metų organizavusio žemės ūkio veiklą, Algimanto Dačiulio minčių ir prisiminimų knygą „Skalsios duonos linkėdamas“.

Skaityti daugiau...